Passalacqua Harem 1kg - E-HORECA

Passalacqua Harem 1kg

3.100 ден

100% кафе Арабика вклучувајќи оригинална Jamaica Blue Mountain – најдобрата сорта и најскапото кафе на светот, тоа го прави Passalacqua едно од најдобрите еспреса. Препорачуваме да го пиете без шеќер, бидејќи е многу слатко. Многу пријатно за вашето непце, со уникатна арома која дава долги и пријатни сензации.

Нема на залиха

Passalacqua Harem 1kg
751128 Бренд: