Segafredo Le Origini India 200gr | Мелено - E-HORECA

Segafredo Le Origini India 200gr | Мелено

169 ден

Нежен вкус со ноти од темјан.

Нема на залиха

Segafredo Le Origini India 200gr | Мелено
750724 Бренд: