Starbucks Toffee Nut Latte Limited Edition | Dolce Gusto - E-HORECA

Starbucks Toffee Nut Latte Limited Edition | Dolce Gusto

395 ден

Омилено кафе оваа сезона, со богат, кремаст вкус на слатко тофи, комбинирано со ноти на печени јаткасти плодови и измешано со слатко еспресо и кремасто млеко.

Број на капсули:  6 + 6

Нема на залиха

Starbucks Toffee Nut Latte Limited Edition | Dolce Gusto