Lavazza Crema Decaffeinato 500gr - E-HORECA | Безкофеинско кафе

Lavazza Crema Decaffeinato 500gr

790 ден

На залиха

Lavazza Crema Decaffeinato 500gr
750339 Бренд:
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.