Diemme Oro 1kg - E-HORECA

Diemme Oro 1kg

1.690 ден

Мешавина од избрани зрна Арабика од најдобрите плантажи во светот. Нежно кафе со кремаста текстура, интензивна арома, избалансирана сладост и киселост, со ноти на бадеми и чоколадо.

Нема на залиха

Diemme Oro 1kg
751121 Бренд: