Lavazza Tierra! Bio Organic 1kg - E-HORECA

Lavazza Tierra! Bio Organic 1kg

Original price was: 2.200 ден.Current price is: 1.250 ден.

За нарачки над 4000 ден. добивате подарок сет од 6 порцелански филџани.

За нарачки над 4000 ден. добивате подарок сет од 6 x 250ml стаклени чаши.

Нема на залиха

Lavazza Tierra! Bio Organic 1kg
750340 Бренд: