Hausbrandt Qualita Rossa 1kg - E-HORECA

Hausbrandt Qualita Rossa 1kg

1.400 ден

Интензивно и  вкусно кафе. Ова кафе е со полно тело и јака арома, има сладок тон што гарантира огромно задоволство. Добро избалансираната мешавина помеѓу Робуста и Арабика му дава на ова кафе силен и уникатен вкус.

Нема на залиха

Hausbrandt Qualita Rossa 1kg
750980 Бренд:
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.