Hausbrandt Gourmet Columbus 1kg - E-HORECA

Hausbrandt Gourmet Columbus 1kg

2.100 ден

Направен со најдобрата колумбиска Арабика. Оваа нова мешавина од 100% Арабика ја проширува колекцијата на премиум мешавини на Hausbrandt.
Gourmet Columbus се карактеризира со избалансиран вкус и е совршено кафе за секое време од денот.

Нема на залиха

Hausbrandt Gourmet Columbus 1kg
751118 Бренд: