Hausbrandt HH Espresso 1kg - E-HORECA

Hausbrandt HH Espresso 1kg

Original price was: 2.000 ден.Current price is: 1.850 ден.

Слатка мешавина со зачинети ноти и вкус на лешник и какао. Главната карактеристика на оваа мешавина e совршената арома од комбинацијата на квалитетни зрна кафе Арабика и Робуста.
Состав: Арабика 80%, Робуста 20%.

Нема на залиха

Hausbrandt HH Espresso 1kg
750820 Бренд: