Danesi Gold 1kg - E-HORECA

Danesi Gold 1kg

2.500 ден

Danesi Gold, мешавина од зрна кафе, кои се карактеризираат со совршена и хармонична комбинација на 100% кафе Арабика од Централна и Јужна Америка, специјално проучена и испитувана за да му даде на производот огромна сладост, фина арома и интензивен вкус, со деликатни ноти на лимон и чоколадо.

Нема на залиха

Danesi Gold 1kg
751129 Бренд: