Jacobs Barista Editions – Selection Of The Year 1kg - E-HORECA

Jacobs Barista Editions – Selection Of The Year 1kg

1.500 ден

Откријте го нашето лимитирано издание на кафе кое е избор на годината. Ова специјално кафе содржи 100% зрна Арабика од Бразил.

Лесно печено, резултатот е благо и избалансирано тело со ноти на јаткасти плодови.

Нема на залиха

Jacobs Barista Editions – Selection Of The Year 1kg
751075 Бренд: