Lavazza Crema Ricca UTZ 1kg - E-HORECA

Lavazza Crema Ricca UTZ 1kg

1.050 ден

UTZ сертифицирано кафе. Избалансирана мешавина од Арабика и Робуста зрна кафе. Полно тело, со ноти на суво овошје и темно чоколадо.

Нема на залиха

Lavazza Crema Ricca UTZ 1kg
750823 Бренд:
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.