Lavazza ¡Tierra! Bio Organic 180gr | Мелено - E-HORECA

Lavazza ¡Tierra! Bio Organic 180gr | Мелено

Original price was: 350 ден.Current price is: 229 ден.

Lavazza ¡Tierra! Bio Organic потекнува од сертифицирани фарми во различни тропски области на светот. Мелено кафе со органско потекло.

Интензитет:  6 

Нема на залиха

Lavazza ¡Tierra! Bio Organic 180gr | Мелено
750248 Бренд: