Lucaffe Espresso Bar 1kg - E-HORECA

Lucaffe Espresso Bar 1kg

999 ден

Типично италијанско кафе, карактеризирано со совршен баланс на разновидни зрна кафе од најдобрите плантажи. Слатко, интензивно и многу кремасто кафе.

Нема на залиха

Lucaffe Espresso Bar 1kg
750987 Бренд: