Nespresso India - E-HORECA

Nespresso India

400 ден

Мешавина на Арабика и Робуста со потекло од Индија. Многу интензивно, со истакнат вкус и арома.

Број на капсули:  10  
Интензитет: 11

Нема на залиха

Nespresso India
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.