Nespresso Paris Espresso - E-HORECA

Nespresso Paris Espresso

400 ден

Урамнотежено кафе со минимална горчина, ноти на бисквити од житарки, пријатна киселост и ноти на цитрус.

Број на капсули:  10  
Интензитет:  6

Нема на залиха

Nespresso Paris Espresso
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.