Nespresso Rio De Janeiro Espresso - E-HORECA

Nespresso Rio De Janeiro Espresso

400 ден

Еспресо од 100% кафе Арабика со изненадувачки полно тело и силни ноти надополнети со егзотични билни ароми.

Број на капсули:  10  
Интензитет:  9

Нема на залиха

Nespresso Rio De Janeiro Espresso