Segafredo Messico 200gr | Мелено - E-HORECA

Segafredo Messico 200gr | Мелено

169 ден

Лесно и ароматично кафе со ноти на темно какао.

Нема на залиха

Segafredo Messico 200gr | Мелено
751025 Бренд:
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.