Wacaco Protective Case - E-HORECA

Wacaco Protective Case

1.390 ден

Nanopresso Protective Case е изработен од издржлив материјал EVA и внатрешна обвивка од мека ткаенина. Специјално е дизајниран да се вклопи околу Nanopresso. Куќиштето помага да се заштити кафематот од било какви удари, гребнатини и прашина. Со додавањето на Nanopresso Protective Case ќе бидете подготвени за вашата следна голема авантура.

На залиха

Wacaco Protective Case
751498 Бренд: