DolceVita Intenso 1kg - E-HORECA

DolceVita Intenso 1kg

450 ден 350 ден

Мешавина на кафе составена од 30% зрна Арабика и 70% зрна Робуста, се карактеризира со интензивен вкус и одлична крема. Напредното печење и употребата на јаки и полни сорти на кафе ја прават мешавината Intenso особено рафинирана за љубителите на силното еспресо.

Во залиха

DolceVita Intenso 1kg
750928 Бренд: