Lavazza Crema e Gusto Classico 1kg - E-HORECA

Lavazza Crema e Gusto Classico 1kg

1.200 ден

Crema e Gusto Classico е мешавина од квалитетна бразилска Арабика и Робуста од Југоисточна Азија. Совршен баланс на полно тело. Идеално кафе во секое време од денот.

Нема на залиха

Lavazza Crema e Gusto Classico 1kg
751228 Бренд:
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.